Ім'я автора:bioinwaste_user

Віртуальний візит до лабораторії Університету Лінчепінга, Швеція

Долучайтеся до нашого віртуального візиту до лабораторії на кафедрі тематичних досліджень – зміни навколишнього середовища, Лінчепінгський університет (Швеція) в рамках проекту імені Жана Моне “BioInWaste.

Віртуальний візит до дослідницької групи з біогазу Чеського університету природничих наук м. Прага

Запрошуємо вас приєднатися до нашого вебінару “Віртуальний візит до дослідницької групи з біогазу Чеського університету природничих наук м. Прага, Чеська Республіка”, на якому ви зможете дізнатися більше про досвід співпраці та можливостей з європейськими колегами у галузі біопроцесів та ознайомитися з віртуальним візитом до дослідницької групи Чеського університету природничих наук м. Прага.

Дистанційний вебінар «Досвід європейських дослідних організацій: аналітичні технології біопроцесів»

Запрошуємо вас приєднатися до нашого вебінару “Досвід європейських дослідних організацій: аналітичні технології для біопроцесів”, на якому ви зможете дізнатися більше про передовий досвід європейських організацій у галузі біопроцесів та аналітичних технологій, таких як Європейська Біогазова Асоціація, Bio-Process Analytical Technologies, Технічний університет Берліна, Інститут сільськогосподарської інженерії та біоекономіки Лейбніца (ATB) та Bio-PAT Netzwerk.

Дистанційний вебінар за темою «Виробництво біометану та біоводню в умовах адаптації до змін клімату»

Запрошуємо вас приєднатися до нашого вебінару “Виробництво біометану та біоводню в умовах адаптації до змін клімату”. Вебінар охоплює стратегії адаптації до змін клімату, а також сучасні підходи до виробництва біометану та інновації у сфері біоводню. Також увагу буде приділено виступу експерта з питань удосконалення біогазу та синтез-газу за допомогою біологічної метанації.

Дистанційний вебінар за темою «Біогазові установки: порівняння досвіду ЄС та можливості для України»

Запрошуємо вас приєднатися до нашого вебінару “Біогазові установки: порівняння досвіду Європейського Союзу та можливостей для України”. Цей захід присвячений важливій темі сталого розвитку та відновлюваної енергії, і він призначений для всіх, хто цікавиться можливостями використання біогазу в Україні. До вебінару також включені виступи від експертів у сфері біогазу та біоенергетики.

BIOINWASTE: Біоенергетичні інновації у поводженні з відходами

Проєкт BIOINWASTE — це освітня ініціатива, яка реалізується в рамках програми ім. Жана Моне. Метою проєкту є просування біоенергетичних рішень у поводженні з відходами та впровадження циркулярної економіки, спираючись на передовий європейський досвід.

Дистанційний вебінар за темою «Виробництво біо енергії в ЄС» за модулем ім. Жан Моне

До вашої уваги перший дистанційний вебінар в цьому році за темою «Виробництво біо енергії в ЄС» за модулем ім. Жан Моне «Біоенергетичні інновації в поводженні з відходами: європейський досвід впровадження циркулярної економіки» з лектором та модератором – доктором технічних наук Єлізаветою Черниш.

Весняна школа BioInWaste 2024. Тема 8: Лекція 2

Курс “Впровадження в ЄС біоенергетичних технологій для переробки відходів” продовжено новою темою “Потенційна сировина для сталого виробництва біопродукції в ЄС”, з лектором Іриною Аблєєвою та модератором Єлізаветою Черниш. Заключна зустріч нашого курсу “Впровадження в ЄС біоенергетичних технологій для переробки відходів” з опитуванням “Екологічна безпека ЄС в контексті біопереробки відходів” з доктором Єлізаветою Черниш.

Весняна школа BioInWaste 2024. Тема 8: Лекція 1

Курс “Впровадження в ЄС біоенергетичних технологій для переробки відходів” продовжено новою темою “Екологічна безпека ЄС в контексті біопереробки відходів” з доктором Єлізаветою Черниш та запрошеним гостем: Едуардо Дуке Дуссан, науковий співробітник кафедри стійких технологій факультету тропічних сільськогосподарських наук Чеського природничого університету в Празі, Чеська Республіка. Тема: “Моделювання хімічних процесів з використанням COCO Simulator”.

Весняна школа BioInWaste 2024. Тема 7: Лекція 2

Курс “Впровадження в ЄС біоенергетичних технологій для переробки відходів” продовжено новою темою “Case-study впровадження біоенергетичних технологій переробки відходів в ЄС” з доктором Іриною Аблєєвою та доктором Єлізаветою Черниш та запрошеними гостями: Мд. Насір Хоссейн Сані, Аспірант кафедри біосистем і технологій Шведського університету сільськогосподарських наук, Алнарп; Дослідницький центр біогазових рішень (BSRC), Лінчепінг, Швеція. Тема: “Рух до …

Весняна школа BioInWaste 2024. Тема 7: Лекція 2 Докладніше »

Scroll to Top